Signify metalhalogenidna 92737500 257 mm E40 255.0 W Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) oblik cijevi 1 kom.
- Kataloški br:
- 3360898 - 62
- Kataloški br:
- 3360898 - 62
Signify metalhalogenidna 92737500 257 mm E40 255.0 W Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) oblik cijevi 1 kom.
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalhalogenidna |
| Podnožak | E40 |
| Snaga | 255.0 W |
| Oblik | oblik cijevi |
| Vijek trajanja cca. | 45000 h |
| Svjetlosni tok | 33700 lm |
| dim. | (Ø x D) 48 mm x 257 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dužina | 257 mm |
| Promjer | 48 mm |
| Izvedba | jasna |
Opis
Opis
Pouzdano rješenje s manje ranih kvarova od tradicionalnih visokotlačnih natrijevih žarulja zahvaljujući tehnologiji Active Philips Integrated Antenna (APIA)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.