Signify predspojni uređaj za svjetiljke
- Kataloški br:
- 3360927 - 62
- Kataloški br:
- 3360927 - 62
Signify predspojni uređaj za svjetiljke
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 360 x 30 x 22 mm |
| Težina | 0.316 |
| Visina | 22 mm |
| Dužina | 360 mm |
| Širina | 30 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Izvedba | elektronički |
| Radni napon | 240 V |
| Vrsta proizvoda | predspojni uređaj za svjetiljke |
Opis
Opis
Philips postavlja nove standarde u kompaktnim, laganim i inteligentnim prigušljivim visokofrekventnim elektroničkim prigušnicama. HF-Regulator Intelligent TD omogućuje zamjenu MASTER TL5 HE i HO žarulja iste duljine, čime se nudi maksimalna fleksibilnost u dizajnu i upotrebi žarulje. Zahvaljujući inteligentnim funkcijama uštede energije i mogućnosti prigušivanja, ovaj balast ispunjava najviše zahtjeve za učinkovitost sustava u kombinaciji s MASTER TL5 (HO i HE), TL5c, TL-D, PL-L i PL-T/C.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.