Signify predspojni uređaj za svjetiljke
- Kataloški br:
- 3360938 - 62
- Kataloški br:
- 3360938 - 62
Signify predspojni uređaj za svjetiljke
440.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
440.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 110 x 75 x 32 mm |
| Težina | 0.22 |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Širina | 75 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Izvedba | elektronički |
| Radni napon | 240 V |
| Vrsta proizvoda | predspojni uređaj za svjetiljke |
Opis
Opis
HID-AspiraVision je nova, najinovativnija elektronička MultiWatt prigušnica za CDM žarulje. Nedavno dodana funkcija prebacivanja nudi maksimalnu fleksibilnost, budući da se upravljački uređaj sada može postaviti na tri različite snage žarulje. Zahvaljujući inteligentnoj funkciji SOFT START, više svjetala može raditi na jednom prekidaču nego prije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.