Signify UV žarulja 2 G 11 24 W (Ø x D) 39 mm x 320 mm 92 V Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361028 - 62
- Kataloški br:
- 3361028 - 62
Signify UV žarulja 2 G 11 24 W (Ø x D) 39 mm x 320 mm 92 V Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 1 kom.
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Podnožak | 2 G 11 |
| Snaga | 24 W |
| Oblik | poseban oblik |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| dim. | (Ø x D) 39 mm x 320 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 39 mm |
| Dužina | 320 mm |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Radni napon | 92 V |
| Vrsta proizvoda | UV žarulja |
Opis
Opis
Kompaktna jednostrana niskotlačna žarulja s izbojem živine pare
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.