Signify UV žarulja 2 G 11 24 W (Ø x D) 39 mm x 321.6 mm 92 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361009 - 62
- Kataloški br:
- 3361009 - 62
Signify UV žarulja 2 G 11 24 W (Ø x D) 39 mm x 321.6 mm 92 V 1 kom.
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Podnožak | 2 G 11 |
| Snaga | 24 W |
| Oblik | poseban oblik |
| Vijek trajanja cca. | 2000 h |
| dim. | (Ø x D) 39 mm x 321.6 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 39 mm |
| Dužina | 321.6 mm |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Radni napon | 92 V |
| Vrsta proizvoda | UV žarulja |
Opis
Opis
S optimiziranim spektrom koji odgovara osjetljivosti očiju kućnih muha, lampe Actinic BL TL(-K)/TL-D(-K)/TL-E/PL-S i PL-L savršene su za privlačenje insekata. Oni praktički nemaju UV-B sadržaja i stoga su potpuno sigurni. Nadalje, s najnižim sadržajem žive u industriji i 100% bez olova, ove su žarulje vrlo dobar izbor za okoliš. Osim toga, dostupnost različitih dizajna (cijevasti (T5, T8, T12), kružni (TL-E) i kompaktni (PL-S/PL-L)) i snaga omogućuje razvoj svih vrsta dizajna za vaše elektronički ubojice insekata.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.