Signify UV žarulja utično grlo 11.5 W (Ø x D) 19.3 mm x 251.8 mm 37 V Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361014 - 62
- Kataloški br:
- 3361014 - 62
Signify UV žarulja utično grlo 11.5 W (Ø x D) 19.3 mm x 251.8 mm 37 V Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 1 kom.
92.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Podnožak | utično grlo |
| Snaga | 11.5 W |
| Oblik | oblik štapa |
| Vijek trajanja cca. | 5000 h |
| dim. | (Ø x D) 19.3 mm x 251.8 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 19.3 mm |
| Dužina | 251.8 mm |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Radni napon | 37 V |
| Vrsta proizvoda | UV žarulja |
Opis
Opis
Niskotlačna žarulja sa živinim parama sa staklenim balonom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.