Sigurnosni relej 1 ST ESR5-NO-31-230VAC Eaton (Š x V x d) 22.5 x 99 x 114.5 mm
Kataloški br:
Oznaka:
ESR5-NO-31-230VAC
Oznaka:
ESR5-NO-31-230VAC
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du.) 22.5 x 99 x 114.5 mm
Dubina
114.5 mm
Radna temperatura (maks.)
+55 °C
Radna temperatura (min.)
-20 °C
Radni napon maks.
230 V
Raspon radnog napona
230 V (max)
Širina
22.5 mm
Sklopna struja (maks.)
5 A
Tip
ESR5-NO-31-230VAC
Visina
99 mm
Vrijeme odziva
40 ms
Vrsta proizvoda
sigurnosni relej
Opis
Opis
Sigurnosni relej za primjenu osnovnih funkcija zaštite za zaustavljanje / zaustavljanje u nuždi / zaštitna vrata, jednokanalni ili dvokanalni napon, napon 230 VAC 50 / 60Hz, 5 omogućavanja strujnih staza (IEC / EN 60204 kategorija zaustavljanja 0) - maksimalna je kategorija zaustavljanja osnovnog uređaja postignuto u skladu s IEC 61508 i IEC 60204, 2 signalne struje, zaštita od slučajnog kontakta u skladu s EN 50274 s vertikalnim aktiviranjem s prednjeg prsta i ručnim sefom, pogodno za PL e, kat. 4 prema EN ISO 13849-1 / SILCL3 prema IEC 62061 / SIL3 u skladu s IEC61508