Sigurnosni relej 1 ST ESR5-NO-31-24VAC-DC Eaton (Š x V x d) 22.5 x 99 x 114.5 mm
Kataloški br:
Oznaka:
ESR5-NO-31-24VAC-DC
Oznaka:
ESR5-NO-31-24VAC-DC
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du.) 22.5 x 99 x 114.5 mm
Dubina
114.5 mm
Radna temperatura (maks.)
+55 °C
Radna temperatura (min.)
-20 °C
Radni napon maks.
230 V
Radni napon min.
24 V
Raspon radnog napona
24 - 230 V
Širina
22.5 mm
Sklopna struja (maks.)
4 A
Tip
ESR5-NO-31-24VAC-DC
Visina
99 mm
Vrsta proizvoda
sigurnosni relej
Opis
Opis
Sigurnosni relej za primjenu osnovnih funkcija zaštite za zaustavljanje / zaustavljanje u nuždi / zaštitna vrata, jednokanalni ili dvokanalni rad, napon napajanja 24VDC ili 24VAC 50 / 60Hz, 3 omogućuju strujne staze (IEC / EN 60204 stop kategorija 0), 1 signalni strujni put, kontaktnu zaštitu u skladu s EN 50274 Vertikalno aktiviranje s prednje strane osigurava prst i leđa, prikladno za PL e, cat 4 prema EN ISO 13849-1 / SILCL 3 prema IEC 62061 / SIL 3 prema IEC 61508