sigurnosni relej ESR5-NO-31-24VDC Eaton Radni napon (broj): 24 V/DC (Š x V x D) 22.5 x 99 x 114.5 mm 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EP-401062
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EP-401062
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | ESR5-NO-31-24VDC |
| Radni napon | 24 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 3.5 A |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Radna temperatura (min.) | -20 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +55 °C |
| Dubina | 114.5 mm |
| Širina | 22.5 mm |
| Visina | 99 mm |
| dim. | (Š x V x D) 22.5 x 99 x 114.5 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vrsta proizvoda | sigurnosni relej |
Opis
Opis
Jednokanalni/dvokanalni sigurnosni relej, 3 okidača + 1 signalni put, 24V DC, uklonjivi terminali, startni ulaz, povratni krug, UL odobrenje, TÜV odobrenje.