Sigurnosni relej PNOZ X2.7P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c PILZ 3 zatvarač, 1 otvarač (Š x V x d) 22.5 x 94 x 121 mm 1 ST
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du.) 22.5 x 94 x 121 mm
Dubina
121 mm
Radna temperatura (maks.)
+55 °C
Radna temperatura (min.)
-10 °C
Radni napon maks.
240 V DC/AC
Radni napon min.
24 V DC/AC
Raspon radnog napona
24 - 240 V DC/AC
Sadržaj
1 kom
Širina
22.5 mm
Sklopna struja (maks.)
4.0 A
Sklopni napon (maks.)
240 V/AC
Tip
PNOZ X2.7P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c
Veza
Schraubklemmen
Visina
94 mm