sigurnosni relej PNOZ X2.8P C 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c PILZ 3 zatvarač, 1 otvarač (Š x V x D) 22.5 x 101 x 121 mm 1 kom.
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
Naši sigurnosni releji PNOZ X dokazali su se svojom pouzdanošću i robusnošću. Koriste se u širokom rasponu aplikacija i u širokom rasponu sigurnosnih aplikacija. Koristite jedan PNOZ X za svaku sigurnosnu funkciju. Tehnička osnova su elektromehanički kontakti bez potencijala u 2-relacijskoj tehnologiji. Veličine variraju od 22,5 do 90 mm, broj kontakata od dva do osam. Bez obzira na vaše sigurnosne zahtjeve, PNOZ X se već milijunima puta dokazao u teškom svakodnevnom industrijskom životu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du.) 22.5 x 101 x 121 mm
Dubina
121 mm
Radna temperatura (maks.)
+55 °C
Radna temperatura (min.)
-10 °C
Radni napon maks.
240 V DC/AC
Radni napon min.
24 V DC/AC
Raspon radnog napona
24 - 240 V DC/AC
Sadržaj
1 kom
Širina
22.5 mm
Sklopna struja (maks.)
4.0 A
Sklopni napon (maks.)
240 V/AC
Tip
PNOZ X2.8P C 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c
Veza
opružna stezaljka
Visina
101 mm