Silva Homeline KVA 2400 + BWT Vida 403002 aparat za kavu automatski crna
- Kataloški br:
- 3403915 - 62
- Oznaka:
- 403002
- EAN:
- 9004489030023
- Kataloški br:
- 3403915 - 62
- Oznaka:
- 403002
- EAN:
- 9004489030023
Silva Homeline KVA 2400 + BWT Vida 403002 aparat za kavu automatski crna
1,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 150 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.2 l |
| Boja | crna |
| Tlak crpke | 19 bar |
| Odvojiva jedinica za kuhanje (Da/Ne) | da |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| One Touch Funktion | da |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 400 mm |
| Dužina | 32 mm |
Opis
Opis
Snažni tlak pumpe od 19 bara osigurava savršen espresso i kremasti cappuccino. Zahvaljujući integriranom mlinu s podesivim stupnjem mljevenja, uz svaku kavu možete uživati u svježe mljevenim zrncima.
Vida s volumenom od 1,4 litre filtrirane vode je kompaktni filtar za stolnu vodu za mala kućanstva. Proizvod je bez BPA i može se lako prati u perilici posuđa. Kompaktan dizajn omogućuje da stane u bilo koja standardna vrata hladnjaka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vida s volumenom od 1,4 litre filtrirane vode je kompaktni filtar za stolnu vodu za mala kućanstva. Proizvod je bez BPA i može se lako prati u perilici posuđa. Kompaktan dizajn omogućuje da stane u bilo koja standardna vrata hladnjaka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED panel s tipkama na dodir
- “Speed mode” kava bez predgrijavanja za 45 sekundi.
- pritisak pumpe 19 bara,
- Uklonjivi sustav za kuhanje sa sustavom za prethodno kuhanje
- Super tihi proces mljevenja samo cca. 75 dB(A)
- Funkcija memorije za veličinu šalice (kava, espresso, voda, itd.)
- Mlinac od nehrđajućeg čelika s podešavanjem stupnja mljevenja
- Posuda za grah 150 g
- Funkcija tople vode za pripremu napitaka s toplom vodom (čaj / Cafe-Americano)
- ECO sustav s automatskim gašenjem
- Izljev podesiv po visini s osvjetljenjem šalice
- Odvojivi spremnik za vodu od 1,2 l
- Program za uklanjanje kamenca
- Odvojiva posuda za kapanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)