Sintron 203377 30 cm PA subwoofer 300 W 8 Ω
- Kataloški br:
- 3339565 - 62
- Oznaka:
- 203377
- EAN:
- 4250019112126
- Kataloški br:
- 3339565 - 62
- Oznaka:
- 203377
- EAN:
- 4250019112126
Sintron 203377 30 cm PA subwoofer 300 W 8 Ω
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- moćna reprodukcija basa
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PA subwoofer |
| Veličina zvučnika (cm) | 30 cm |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 300 W |
| Frekvencija (min.) | 32 Hz |
| Frekvencija (maks.) | 7000 Hz |
| Impedancija | 8 Ω |
| Ugardbeni Ø | 280 mm |
| Dubina ugradnje | 115 mm |
| Težina | 3 kg |
| Boja | crna |
| Područje frekvencije | 32 Hz - 7000 Hz |
| Dubina | 115 mm |
| Visina | 120 mm |
| Širina | 300 mm |
Opis
Opis
Serija PA zvučnika (iz serije MHB) s odličnim omjerom cijene i performansi. Obložena papirna konusna membrana za moćnu reprodukciju basa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Serija PA zvučnika (iz serije MHB)
- Obložena papirna konusna membrana za moćnu reprodukciju basa
- Zvučni tlak: 94 dB
- Ugradna dubina: 115 mm
- izrez kruga zavrtnja: 280 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.