Sintron 207955 20 cm niskotonac 100 W 4 Ω
- Kataloški br:
- 3339573 - 62
- Oznaka:
- 207955
- EAN:
- 4250019135804
- Kataloški br:
- 3339573 - 62
- Oznaka:
- 207955
- EAN:
- 4250019135804
Sintron 207955 20 cm niskotonac 100 W 4 Ω
48.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- rockwood bas
- Šasija: 200 mm (okrug od crvene pjene)
- Zvučni pritisak: 88,2 dB
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | niskotonac |
| Veličina zvučnika (cm) | 20 cm |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 100 W |
| Frekvencija (min.) | 48 Hz |
| Frekvencija (maks.) | 4 MHz |
| Impedancija | 4 Ω |
| Zvučni tlak | 88.2 dB |
| Ugardbeni Ø | 187 mm |
| Dubina ugradnje | 74 mm |
| Boja | crna |
| Područje frekvencije | 48 Hz - 4 MHz |
| Dubina | 74 mm |
| Visina | 80 mm |
| Širina | 200 mm |
Opis
Opis
rockwood bas; Šasija: 200 mm (okrug od crvene pjene). Zvučni pritisak: 88,2 dB.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- rockwood bas
- Šasija: 200 mm (okrug od crvene pjene)
- Zvučni pritisak: 88,2 dB
- Ugradna dubina: 74 mm
- Kružni izrez zavrtnja: 187 mm.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.