Sklopni relej 1 ST Eltako R12-100-230V Nazivni napon: 230 V Prebacivanje struje (maks.): 16 A 1 zatvarač
Broj kontakata kao normalno otvoren
1
Broj kontakata kao otvarača
Dim.
(Š x V) 18 mm x 58 mm
Dubina ugradnje
55 mm
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
10 A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Napon napajanja
230-230 V
Nazivna struja
16 A
Nazivni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina
18 mm
Širina u jedinicama koraka
1
Sklopna struja (maks.)
16 A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
R12-100-230V
Schraubklemmen
Visina
58 mm
Vrsta kontakta
1 bliže
Opis
Elektromehanički prekidač s ručnim prekidačem i pokazivačem položaja prekidača. Trajanje uključivanja 100% Potrebna vrijednost upravljačke snage 1,9W. Udaljenost kontakta 3mm. Ispitni naponski kontakt / kontakt 2000V i ispitni priključci za kontrolu napona / kontakt 4000V.