Sklopni relej 1 ST Eltako R12-200-12V Nazivni napon: 12 V Prebacivanje struje (maks.): 8 A 2 zatvarač
Kataloški br:
Oznaka:
R12-200-12V
Oznaka:
R12-200-12V
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • Uređaj montiran na DIN šinu
  • Montaža na DIN-EN 60715 TH35 šinu
  • Ručnim radom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V) 18 mm x 55 mm
Kontaktni materijal
AgSnO2
Maksimalna temperatura
50 °C
Minimalna temperatura
-5 °C
Nazivni napon
12 V
Sadržaj
1 kom
Širina
18 mm
Sklopna struja (maks.)
8A
Stupanj zaštite
IP20
IP50
Sukladno RoHS
Da
Tip
R12-200-12V
Visina
55 mm
Vrsta kontakta
2 zatvarača
Vrsta proizvoda
Schaltrelais
Opis
Opis
Ovo je serijski uređaj za ugradnju za montažu na DIN-EN 60715 TH35 montažnu šinu. Uz to, ovo ima ručni rad i pokazivač položaja prekidača, pri čemu je 1 odjelna jedinica širine 18 mm i dubine 55 mm. Radni ciklus je 100%, a kontrolna snaga je 1,9 W. Uređaj ima sljedeće kontakte: 1 NO kontakt, 2 NO kontakta, 1 NO kontakt i 1 NC kontakt, 2 NC kontakta (relej zatvorenog kruga, samo 230 V). Razmak kontakata je 3 mm, a ispitni napon od kontakta do kontakta je 2000 V, a od upravljačkog spoja do kontakta 4000 V.