Sklopni relej 1 ST Eltako R12-220-230V Nazivni napon: 230 V Prebacivanje struje (maks.): 16 A 2 otvarač, 2 zatvarač
Broj kontakata kao normalno otvoren
2
Broj kontakata kao otvarača
2
Dubina ugradnje
55 mm
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
10 A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Nazivna struja
16 A
Nazivni napon
230 V
Sklopna struja (maks.)
16 A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
R12-220-230V
Vrsta kontakta
2 zatvarača
Opis
Elektromehanički prekidač s ručnim prekidačem i pokazivačem položaja prekidača. Trajanje uključivanja 100% Potrebna regulacija snage 4W. Udaljenost kontakta 3mm. Ispitni naponski kontakt / kontakt 2000V i ispitni priključci za kontrolu napona / kontakt 4000V.