Sklopni relej 1 ST Eltako R12-400-230V Nazivni napon: 230 V Prebacivanje struje (maks.): 16 A 4 zatvarač
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
Broj kontakata kao normalno otvoren
4
Broj kontakata kao otvarača
Dubina ugradnje
55 mm
Frekvencija upravljačkog napona 1
50-50 Hz
Funkcija
drugo
Kontrolni napon 1
230-230 V
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
10 A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
500 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Nazivna struja
16 A
Nazivni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina u jedinicama koraka
2
Sklopna struja (maks.)
16 A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
R12-400-230V
Upravljački napon tipa 1
AC
Veza
Schraubklemmen
Visina
55 mm
Vrsta kontakta
4 zatvarača
Vrsta montaže
DIN tračnica
Vrsta napona napona napajanja
AC
Opis
Elektromehanički prekidač s ručnim prekidačem i pokazivačem položaja prekidača. Trajanje uključivanja 100% Potrebna regulacija snage 4W. Udaljenost kontakta 3mm. Ispitni naponski kontakt / kontakt 2000V i ispitni priključci za kontrolu napona / kontakt 4000V.