Sklopni relej 1 ST Eltako R81-002-230V Nazivni napon: 230 V Prebacivanje struje (maks.): 10 A 2 prebacivanje
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
2
Broj kontakata kao normalno otvoren
Broj kontakata kao otvarača
Dubina ugradnje
32 mm
Frekvencija upravljačkog napona 1
50-50 Hz
Funkcija
djelomično elektronički
Kontrolni napon 1
230-230 V
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
10 A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
500 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Nazivna struja
10 A
Nazivni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Sklopna struja (maks.)
10 A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
R81-002-230V
Upravljački napon tipa 1
AC
Veza
Schraubklemmen
Visina
32 mm
Vrsta kontakta
2 mjenjač
Vrsta montaže
Nadžbuk
Vrsta napona napona napajanja
AC
Vrsta proizvoda
Schaltrelais
Opis
Opis
Elektromehanički prekidač s ručnim prekidačem i pokazivačem položaja prekidača. 50 mm duga, 42 mm široka, 32 mm duboka. Trajanje uključivanja 100% Potrebna regulacija snage 5-5.5W. Udaljenost kontakta 2mm. Ispitni naponski kontakt / kontakt 2000V i ispitni priključci za kontrolu napona / kontakt 4000V.