Sklopni relej 1 ST Eltako R91-100-12VAC Nazivni napon: 12 V Prebacivanje struje (maks.): 8 A 1 zatvarač
Kataloški br:
Oznaka:
R91-100-12VAC
Oznaka:
R91-100-12VAC
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Za ugradnju i površinsku ugradnju
  • Ručnim radom
  • S pokazivačem položaja prekidača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V ) 50 x 26 x 32 mm
Duljina
50 mm
Kontaktni materijal
AgSnO2
Maksimalna temperatura
50 °C
Minimalna temperatura
-5 °C
Nazivni napon
12 V
Sadržaj
1 kom
Širina
26 mm
Sklopna struja (maks.)
8A
Stupanj zaštite
IP20
IP50
Sukladno RoHS
Da
Tip
Visina
32 mm
Vrsta kontakta
1 bliže
Vrsta proizvoda
Schaltrelais
Opis
Opis
Ovo je sklopni relej pogodan za ugradnju i površinsku ugradnju. Uz to, ovo ima ručni rad i pokazivač položaja prekidača. Preklopni relej je širok 26 mm, a dubok 32 mm i širok 26 mm. Radni ciklus je 100%, potreba za upravljačkom snagom 4-5 W i kontaktna udaljenost 2 mm. Također se može koristiti kao elektronička impulsna sklopka ES61-UC, a univerzalni upravljački napon UC pokriva raspon napona 8-253V AC 50-60Hz i 10-230V DC.