Skross 1.500203C-E putni utikač
- Kataloški br:
- 3601502 - 62
- Oznaka:
- 1.500203C-E
- EAN:
- 7640326821229
- Kataloški br:
- 3601502 - 62
- Oznaka:
- 1.500203C-E
- EAN:
- 7640326821229
Skross 1.500203C-E putni utikač
23.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | putni utikač |
| za uređaje iz | Europa |
| Odredište | Sjedinjene Američke Države Japan |
| Za uređaje iz | Europa |
| Destinacija | Japan, Sjedinjene Američke Države |
| dim. | (D x Š x V) 52 x 50 x 66 mm |
| Dužina | 52 mm |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 66 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)