Skross 1.500225C-E putni utikač
- Kataloški br:
- 3601504 - 62
- Oznaka:
- 1.500225C-E
- EAN:
- 7640326821557
- Kataloški br:
- 3601504 - 62
- Oznaka:
- 1.500225C-E
- EAN:
- 7640326821557
Skross 1.500225C-E putni utikač
23.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | putni utikač |
| za uređaje iz | Švicarska Italija Brazil Australija Kina Europa |
| Odredište | Ujedinjeno Kraljevstvo |
| Za uređaje iz | Australija, Brazil, Europa, Italija, Kina, Švicarska |
| Destinacija | Ujedinjeno Kraljevstvo |
| dim. | (D x Š x V) 65 x 60 x 58 mm |
| Dužina | 65 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 58 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)