Skross 1.500231C-E putni utikač
- Kataloški br:
- 3601506 - 62
- Oznaka:
- 1.500231C-E
- EAN:
- 7640326821410
- Kataloški br:
- 3601506 - 62
- Oznaka:
- 1.500231C-E
- EAN:
- 7640326821410
Skross 1.500231C-E putni utikač
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | putni utikač |
| za uređaje iz | Europa Australija Ujedinjeno Kraljevstvo Kina Švicarska Italija Brazil |
| Odredište | Europa Ujedinjeno Kraljevstvo |
| Za uređaje iz | Australija, Brazil, Europa, Italija, Kina, Švicarska, Ujedinjeno Kraljevstvo |
| Destinacija | Europa, Ujedinjeno Kraljevstvo |
| dim. | (D x Š x V) 58 x 56 x 80 mm |
| Dužina | 58 mm |
| Širina | 56 mm |
| Visina | 80 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)