Skross 1.500295-E putni utikač neu
- Kataloški br:
- 3601511 - 62
- Oznaka:
- 1.500295-E
- EAN:
- 7640326820994
- Kataloški br:
- 3601511 - 62
- Oznaka:
- 1.500295-E
- EAN:
- 7640326820994
Skross 1.500295-E putni utikač neu
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | putni utikač |
| za uređaje iz | Europa Australija Kina Sjedinjene Američke Države Japan Ujedinjeno Kraljevstvo Švicarska Italija Brazil |
| USB-priključak | da |
| Odredište | Europa |
| Za uređaje iz | Australija, Brazil, Europa, Italija, Japan, Kina, Sjedinjene Američke Države, Švicarska, Ujedinjeno Kraljevstvo |
| Destinacija | Europa |
| dim. | (D x Š x V) 86 x 64 x 66 mm |
| Dužina | 86 mm |
| Širina | 64 mm |
| Visina | 66 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)