Snažan prekidač 1 kom. Siemens 3RV2011-1JA10 3 zatvarač, postavljanje (struja): 7 - 10 A preklopni napon (maks.): 690 V/AC (Š x
Kataloški br:
Oznaka:
3RV2011-1JA10
Oznaka:
3RV2011-1JA10
Tehničke specifikacije
Broj polova
3 stup
3.
Dim.
(Š x V x Du.) 45 x 97 x 97 mm
Dubina
97 mm
97 mm
Maksimalna temperatura
+60 °C
Minimalna temperatura
-20 °C
Nazivna krajnja prekidna struja kratkog spoja Icu pri 400 V, izmjenična struja
100 kA
Nazivna neprekinuta struja Iu
10 A
Nazivna pogonska snaga na AC-3, 230 V.
2.2 kW
Nazivna pogonska snaga na AC-3, 400 V.
4 kW
Raspon podešavanja (trenutno)
7 - 10 A
Raspon podešavanja struja (max.)
10 A
Raspon podešavanja struja (min.)
7 A
Sadržaj
1 kom
Širina
45
45 mm
Sklopni napon (maks.)
690 V/AC
Stupanj zaštite
IP20
Sukladno RoHS
Da
Tip
3RV2011-1JA10
Veličina
S00
Veza
vijci
Visina
97 mm
97 mm
Vrsta montaže
DIN-profili
Vrsta proizvoda
osigurač
Opis
Opis
Opseg isporuke
  • Snažan prekidač 1 kom. Siemens 3RV2011-1JA10 3 zatvarač, postavljanje (struja): 7 - 10 A preklopni napon (maks.): 690 V/AC (Š x V x D) 45 x 97 x 96 mm