Snažan prekidač Siemens Sirius3RV1011-0KA10, 3 x radni kontakt, maks. 690 V, 50/
Kataloški br:
Oznaka:
3RV1011-0KA10
Oznaka:
3RV1011-0KA10
Tehničke specifikacije
Broj polova
3 stup
3.
Dim.
(Š x V x Du) 45 x 90 x 81 mm
Dubina
75 mm
81 mm
Nazivna krajnja prekidna struja kratkog spoja Icu pri 400 V, izmjenična struja
100 kA
Nazivna neprekinuta struja Iu
1.25 A
Nazivna pogonska snaga na AC-3, 230 V.
0.18 kW
Nazivna pogonska snaga na AC-3, 400 V.
0.37 kW
Raspon podešavanja (trenutno)
0.9 - 1.25 A
Raspon podešavanja struja (max.)
1.25 A
Raspon podešavanja struja (min.)
0.9 A
Sadržaj
1 kom
Širina
45
45 mm
Sklopni napon (maks.)
690 V/AC
Stupanj zaštite
IP20
Sukladno RoHS
Da
Tip
3RV1011-0KA10
Veličina
S00
Veza
vijčani terminal
Visina
90 mm
90 mm
Vrsta kontakta
3 zatvarača
Vrsta proizvoda
osigurač
Opis
Opis
Circuit breaker size S00 for motor protection, CLASS 10 A-release 0.9...1.25 A N-release 16 A Screw terminal Standard switching capacity Circuit breaker SIRIUS 3RV1 For motor protection for the reliable shutdown in the event of a short-circuit and for protecting the loads and system against overload, and for safe isolation of the system from the network.
Simple, efficient and always up to date - SIRIUS modular system.
Opseg isporuke
  • Snažan prekidač 1 kom. Siemens 3RV1011-0KA10 3 zatvarač, postavljanje (struja): 0.9 - 1.25 A preklopni napon (maks.): 690 V/AC (Š x V x D) 45 x 90 x 81 mm