Snažna kliješta za armirane komade 300 mm NWS 115-12-300-KX4
Kataloški br:
Oznaka:
115-12-300-KX4
Oznaka:
115-12-300-KX4
Tehničke specifikacije
Duljina
300 mm
Materijal
alatni čelik
Težina
490 g
Vrijednosti rezanja (maks.) meke žice
4.5 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) srednje tvrde žice
4 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) tvrde žice
2.8 mm