SOGO Human Technology plin kamp štednjak COC-SS-10255 metal
- Kataloški br:
- 2577334 - 62
- Kataloški br:
- 2577334 - 62
SOGO Human Technology plin kamp štednjak COC-SS-10255 metal
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 333 x 105 x 304 mm |
| Težina | 1.45 kg |
| Boja | bijela |
| Dubina | 304 mm |
| Visina | 105 mm |
| Širina | 333 mm |
| Materijal | metal |
| Pogonski materijal | plin |
| Snaga | 1.85 kW |
| Vrsta proizvoda | kamp štednjak |
Opis
Opis
Plinski štednjak s jednim plamenom za vanjsku upotrebu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Emajlirano bijelo
- bez kape
- Držač emajlirane posude.
Opseg isporuke
- Plinsko kuhalo
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.