Sol Expert 35780 mikro motor 12500 U/min 5 mm
- Kataloški br:
- 3413865 - 62
- Oznaka:
- 35780
- EAN:
- 4037373357802
- Kataloški br:
- 3413865 - 62
- Oznaka:
- 35780
- EAN:
- 4037373357802
Sol Expert 35780 mikro motor 12500 U/min 5 mm
19.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugađanje modela automobila
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina modela | univerzalni |
| dim. | (Ø x D) 7 mm x 16.6 mm |
| Promjer | 7 mm |
| Dužina | 16.6 mm |
| Os - Ø | 1 mm |
| Broj okretaja | 12500 U/min |
| Napon (maks.) | 12 V |
| Napon (min.) | 1 V |
| Starosna skupina | iznad 15 godina |
| Duljina osovine | 5 mm |
| Težina | 3.3 g |
| Vrsta proizvoda | mikro motor |
Opis
Opis
Mikromotor M712L, promjer 7 mm, 5-pinski, za 12 volti
Zahvaljujući rasponu napona od 1-18 volti, ovaj sićušni motor može se savršeno koristiti za kretanje u modelnim željeznicama. Motor se odlikuje izvrsnim startnim svojstvima. Motor snažno pali već s nešto više od 1 V. 5-polni dizajn smanjuje maksimalnu brzinu i povećava okretni moment. Motor stoga generira snagu pri malim brzinama i stoga je idealan za izradu mikro zupčanika i sve što je povezano s kretanjem u izradi modela i modelnim željeznicama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući rasponu napona od 1-18 volti, ovaj sićušni motor može se savršeno koristiti za kretanje u modelnim željeznicama. Motor se odlikuje izvrsnim startnim svojstvima. Motor snažno pali već s nešto više od 1 V. 5-polni dizajn smanjuje maksimalnu brzinu i povećava okretni moment. Motor stoga generira snagu pri malim brzinama i stoga je idealan za izradu mikro zupčanika i sve što je povezano s kretanjem u izradi modela i modelnim željeznicama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.