Sol Expert 42302 mikro prijenosnik za sastavljanje završeni modul, orubljeni
- Kataloški br:
- 3413868 - 62
- Oznaka:
- 42302
- EAN:
- 4037373423026
- Kataloški br:
- 3413868 - 62
- Oznaka:
- 42302
- EAN:
- 4037373423026
Sol Expert 42302 mikro prijenosnik za sastavljanje završeni modul, orubljeni
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tuning za modele automobila
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mikro prijenosnik za sastavljanje |
| Posebne značajke | završeni modul orubljeni |
| Napon (min.) | 2 V |
| Napon (maks.) | 18 V |
| Dužina | 30 mm |
| Širina | 10 mm |
| Visina | 8 mm |
| dim. | (D x Š x V) 30 x 10 x 8 mm |
| Starosna skupina | iznad 15 godina |
Opis
Opis
Ovaj mali, vrlo snažan metalni komplet zupčanika idealan je za upravljanje modelnim željezničkim lokomotivama u različitim mjerilima. Trebate li napajati novu modelnu željezničku lokomotivu ili zamijeniti neispravan mjenjač, ovaj metalni mjenjač savršeno pristaje čak i u najmanje modele. Pogotovo ljubitelji manjih modela, npr. „1 do 87“, cijenite optimalne dimenzije (30 mm duljine x 10 mm visine x 8 mm širine uključujući motor). Ova verzija je idealna, posebno za ravne modele ili kada postoji jasan pogled na okvir vozila.
Zbog vrlo širokog raspona napona od 2 – 18 volti, mjenjač se može koristiti u bilo kojem trenutku pomoću željezničkog transformatora. Budući da metalni zupčanik ima vrlo visoku učinkovitost čak i pri 7,4 volta, modelne lokomotive na baterije mogu se voziti u bilo kojem trenutku.
Ali mjenjač također pokazuje svoje snage u RC modelarstvu. Bilo da se radi o pogonu vozila ili drugim dodatnim funkcijama pokretanim motorom, metalni zupčanik je savršen za upotrebu u modelima u mjerilu 1:43 ili većim.
Mjenjač je već potpuno sastavljen.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zbog vrlo širokog raspona napona od 2 – 18 volti, mjenjač se može koristiti u bilo kojem trenutku pomoću željezničkog transformatora. Budući da metalni zupčanik ima vrlo visoku učinkovitost čak i pri 7,4 volta, modelne lokomotive na baterije mogu se voziti u bilo kojem trenutku.
Ali mjenjač također pokazuje svoje snage u RC modelarstvu. Bilo da se radi o pogonu vozila ili drugim dodatnim funkcijama pokretanim motorom, metalni zupčanik je savršen za upotrebu u modelima u mjerilu 1:43 ili većim.
Mjenjač je već potpuno sastavljen.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.