Sonim W100 LTE internet ključ do 16 uređaja 150 MBit/s mimo bijela, crvena
- Kataloški br:
- 3375699 - 62
- Oznaka:
- T772S2AC
- EAN:
- 96962278502
- Kataloški br:
- 3375699 - 62
- Oznaka:
- T772S2AC
- EAN:
- 96962278502
Sonim W100 LTE internet ključ do 16 uređaja 150 MBit/s mimo bijela, crvena
77.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealna veličina za poslovne putnike
- Podržava LTE 4G brzinu downlinka od 150Mbps, brzinu uplinka od 50Mbps
- WiFi 802.11 b/g/n MIMO
- Istovremeni pristup hotspotu za do 16 korisnika
- LED indikatori za mrežnu vezu, prijenos podataka i ažuriranja statusa softvera
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LTE internet ključ |
| Broj uređaja (maks.) | do 16 uređaja |
| Standardni prijenos | LTE/4G WiFi |
| Prijenos podataka | LTE 150 MBit/s WiFI 802.11b, 802.11g |
| Brzina prijenosa (maks.) | 150 MBit/s |
| Boja | bijela crvena |
| Određene značajke | mimo |
| Težina | 34 g |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 103 mm |
| Dubina | 14 mm |
| Format SIM kartica | Nano SIM |
| dim. | (Š x V x D) 35 x 103 x 14 mm |
| Zaslon (inči) | 1.0 palac |
Opis
Opis
Sonim pouzdanost, sada u WiFi modemu.
Za razliku od većine USB modema, novi Sonim USB-W100 uspostavlja WiFi vezu kada i gdje je najpotrebnija. Iskusite produktivnost u pokretu s USB-W100. Ovaj kompaktni uređaj napaja se vašim prijenosnim računalom i ne treba ga zasebno puniti. Jednostavno priključite i automatska konfiguracija te brza LTE 4G povezivost. USB-W100 nudi pouzdanost koju očekujete od Sonima, ali u obliku praktičnog WiFi modema. To znači da više niste vezani za konvencionalne USB modeme. Bez obzira radite li u pokretu, putujete li ili vam je jednostavno potreban pouzdan pristup internetu, Sonim USB-W100 pruža besprijekorno i snažno rješenje za vaše potrebe WiFi veze.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Moguć istovremeni pristup za do 16 korisnika
- LED indikatori za mrežnu vezu, prijenos podataka i status ažuriranja softvera
Opseg isporuke
- W100 4G + Wifi modem
- Uputstva.
Komentar
WLAN hotspot za do 16 uređaja i 4G surf stick
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)