Sonim XP Pro Thermal 256 GB crna Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 16.7 cm (6.58 palac) pametni telefon
- Kataloški br:
- 3443488 - 62
- Oznaka:
- 04.F010.3811RA-E00
- EAN:
- 96962278908
- Kataloški br:
- 3443488 - 62
- Oznaka:
- 04.F010.3811RA-E00
- EAN:
- 96962278908
Sonim XP Pro Thermal 256 GB crna Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 16.7 cm (6.58 palac) pametni telefon
2,760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana 16.7 cm (6.58 palac)
- Vrsta procesora: Snapdragon® 7 Gen 3
- Radna memorija: 8 GB
- Kapacitet pohrane: 256 GB
- Rezolucija integrirane kamere: 50 Megapiksela
- crna
- Android™ 14
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pametni telefon |
| Model | XP Pro Thermal |
| Boja | crna |
| Vrsta procesora | Snapdragon® 7 Gen 3 |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 14 |
| Zaslon (cm) | 16.7 cm |
| Zaslon (inči) | 6.58 palac |
| Rezolucija integrirane kamere | 50 Megapiksela |
| Radna memorija | 8 GB |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Maks. vrijeme razgovora | 27 h |
| Vrsta zaštite | IP68 IPX9k |
| MIL-STD | MIL-STD-810H |
| Dubina | 11.5 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| Snaga punjenja (min.) | 10 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 18 W |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)