soundmaster desktop radio DAB+ (1012), FM Bluetooth®, AUX, DAB+, UKW funkcija alarma crna
- Kataloški br:
- 3553859 - 62
- Oznaka:
- DAB175SW
- EAN:
- 4005425012726
- Kataloški br:
- 3553859 - 62
- Oznaka:
- DAB175SW
- EAN:
- 4005425012726
soundmaster desktop radio DAB+ (1012), FM Bluetooth®, AUX, DAB+, UKW funkcija alarma crna
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- DAB+ i FM-RDS radio
- Funkcija Bluetooth® prijemnika
- Zaslon u boji od 6.1 cm
- 40 mjesta za memoriju unaprijed postavljenih postaja
- 2 vremena alarma (samo s priključenim adapterom za napajanje)
- Funkcija spavanja/odgode alarma
- Priključak za slušalice od 3,5 mm
- Ugrađena litij-ionska baterija 3,7 V / 1200 mAh
- Izlazna snaga 1 W RMS
- USB-C priključak za punjenje (kabel za punjenje uključen)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Radio prijemnik | DAB+ (1012) FM |
| Funkcije | Bluetooth® AUX DAB+ UKW |
| Određene značajke | funkcija alarma |
| Memoriranje stanica | 40 |
| dim. | (Š x V x D) 123 x 65 x 25 mm |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju strujni pogon |
| Boja | crna |
| Širina | 123 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dubina | 25 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (inči) | 2.4 palac |
| Kapacitet baterije | 1200 mAh |
| Baterijski napon | 3.7 V |
| Glazbena snaga (maks.) | 1 W |
| USB povezivost | da |
| 2 | |
| Port za USB punjač | da |
| Broj prethodno podešenih stanica | 40 |
| RDS tjuner prisutan | da |
| Izlazi za slušalice | 1 |
| DC ulazni priključak | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Snooze funkcija | da |
| Tajmer za spavanje | da |
| Ugrađeni ekrani | da |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Glavna jedinica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.