soundmaster desktop radio DAB+ (1012), FM, UKW (1014) CD, USB, UKW, MP3, DAB+, AUX uklj. daljinski upravljač, funkcija a
- Kataloški br:
- 3553862 - 62
- Oznaka:
- DAB980SW
- EAN:
- 4005425012689
- Kataloški br:
- 3553862 - 62
- Oznaka:
- DAB980SW
- EAN:
- 4005425012689
soundmaster desktop radio DAB+ (1012), FM, UKW (1014) CD, USB, UKW, MP3, DAB+, AUX uklj. daljinski upravljač, funkcija a
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- DAB+/FM-RDS radio
- CD, CD-R/RW, CD-MP3
- Reprodukcija MP3 datoteka s USB-a
- Funkcija Bluetooth® prijemnika
- Funkcija audioknjige
- 30 memorija unaprijed postavljenih postaja
- Ekvilizator - unaprijed programirane postavke zvuka
- Funkcija ponavljanja/nasumičnog odabira/programiranja CD-a
- 2 vremena buđenja
- Funkcija spavanja/odgode alarma
- Teleskopska antena
- 3,5 mm Aux ulaz
- Priključak za slušalice od 3,5 mm
- Daljinsko upravljanje
- Ugrađeni stereozvučnici
- Izlazna snaga 2 x 10 W RMS
- AC/DC adapter za napajanje 12 V/4 A uklj.
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Radio prijemnik | DAB+ (1012) FM UKW (1014) |
| Funkcije | CD USB UKW MP3 DAB+ AUX |
| Određene značajke | uklj. daljinski upravljač funkcija alarma |
| Memoriranje stanica | 30 |
| dim. | (Š x V x D) 362 x 107 x 230 mm |
| Sučelje (ulaz) | audio, stereo (3.5 mm jack) |
| Napajanje | strujni pogon |
| Boja | crna |
| Širina | 362 mm |
| Visina | 107 mm |
| Dubina | 230 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Bluetooth® | da |
| Glazbena snaga (maks.) | 10 W |
| Izlaz za slušalice | da |
| Ručni daljinski upravljač | da |
| Količina | 1 |
| Ekvilajzer | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj prethodno podešenih stanica | 30 |
| Kasetofon | ne |
| Reprodukcija MP3 | da |
| Snooze funkcija | da |
| Alarm | da |
| Tajmer za spavanje | da |
| AUX ulaz | da |
| Ugrađeni ekrani | da |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Glavna jedinica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.