soundmaster radio s kasetofonom FM, MW (1018) kaseta, USB, UKW, MW, KW, Bluetooth®, AUX crna, srebrna
- Kataloški br:
- 3553861 - 62
- Oznaka:
- RR20SI
- EAN:
- 4005425012764
- Kataloški br:
- 3553861 - 62
- Oznaka:
- RR20SI
- EAN:
- 4005425012764
soundmaster radio s kasetofonom FM, MW (1018) kaseta, USB, UKW, MW, KW, Bluetooth®, AUX crna, srebrna
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- FM/AM/SW radio
- Kasetofon s ugrađenim mikrofonom
- Reprodukcija MP3 datoteka s USB-a
- Funkcija Bluetooth® prijemnika
- Kontrole basa i visokih tonova
- Priključak za slušalice od 3,5 mm
- Izlazna snaga 3 W RMS
- Napajanje iz mreže AC 230 V ~ 50 Hz
- Napajanje baterijama DC 6 V, 4 x LR20/D (baterije nisu uključene)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radio s kasetofonom |
| Radio prijemnik | FM MW (1018) |
| Funkcije | kaseta USB UKW MW KW Bluetooth® AUX |
| dim. | (Š x V x D) 315 x 207 x 125 mm |
| Napajanje | baterijski pogon strujni pogon |
| Napajanje | 4 x mono baterija d (opcionalna) |
| Boja | crna srebrna |
| Širina | 315 mm |
| Visina | 207 mm |
| Dubina | 125 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Mikrofon | da |
| Glazbena snaga (maks.) | 3 W |
| Ulazni napon | 230 V |
| Broj podržanih baterija | 4 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Glavna jedinica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.