Svjetlosni signalizator Eaton Q18LH-RT/WB 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crvena
Instalacija Ø
16 mm
Maksimalna temperatura
+60 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Prednja ploča max.
18 mm
Radni napon
24 V/AC