Svjetlosni signalizator Eaton Q25LF-GE/WB 1 ST
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
50.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
žuta
Instalacija Ø
16 mm
Maksimalna temperatura
+60 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Prednja ploča max.
25 mm
Radni napon
24 V/AC