Sygonix kabelska podrška SY-6797956 siva 1 kom.
- Kataloški br:
- 3398978 - 62
- Oznaka:
- SY-6797956
- EAN:
- 4064161475028
- Kataloški br:
- 3398978 - 62
- Oznaka:
- SY-6797956
- EAN:
- 4064161475028
Sygonix kabelska podrška SY-6797956 siva 1 kom.
6.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za pohranu i rukovanje produžnim kablovima i kabelima
- Pogodno za teške gumene kablove (H07RN-F 3G 2,5 mm²) do duljine 15 m
- S ručkom za jednostavan transport
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska podrška |
| Materijal | plastika |
| Boja | siva |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | SY-6797956 |
| Širina | 128 mm |
| Visina | 17 mm |
| Dužina | 480 mm |
| Tip | SY-6797956 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sygonix pomagalo za nošenje kabela pojednostavljuje transport i skladištenje spiralnih kabela ili užadi. Osigurava red i udobno rukovanje.
Visoka otpornost
Robusna konstrukcija je također prikladna za teške snopove kabela i užad težine do 25 kg.
Siguran i udoban hvat
Praktična i neklizajuća ručka udobno leži u ruci i omogućuje siguran i udoban transport.
Jednostavno vješanje
Namotani snop kabela jednostavno se zakači u predviđeni otvor i sigurno drži oblikom pomagala za nošenje.
Integrirani nosač za kraj kabela
Dva bočna nosača učvršćuju utikače ili krajeve kabela i tako sprječavaju njihovo odmotavanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Visoka otpornost
Robusna konstrukcija je također prikladna za teške snopove kabela i užad težine do 25 kg.
Siguran i udoban hvat
Praktična i neklizajuća ručka udobno leži u ruci i omogućuje siguran i udoban transport.
Jednostavno vješanje
Namotani snop kabela jednostavno se zakači u predviđeni otvor i sigurno drži oblikom pomagala za nošenje.
Integrirani nosač za kraj kabela
Dva bočna nosača učvršćuju utikače ili krajeve kabela i tako sprječavaju njihovo odmotavanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Uključene dvije rupe za vješanje
Opseg isporuke
- organizator kabela
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.