Sygonix LED svjetiljka za čitanje s vratom za automobile, s dodirnim prekidačem, montaža vijcima
- Kataloški br:
- 3521972 - 62
- Oznaka:
- SY-7043944
- EAN:
- 4064161493909
- Kataloški br:
- 3521972 - 62
- Oznaka:
- SY-7043944
- EAN:
- 4064161493909
Sygonix LED svjetiljka za čitanje s vratom za automobile, s dodirnim prekidačem, montaža vijcima
64.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
64.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Toplo svjetlo bez odsjaja
- Podesivi vrat za individualno podešavanje
- Dodirni prekidač
- 12x LED / 2835 / 12 - 24 V / Temperatura boje: 3500K
- Lumeni: 8 lm do 150 lm
- Montaža vijcima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 577 x 35 x 20 mm |
| Vrsta proizvoda | lampa za čitanje |
| Kut zračenja | 360 ° |
| Određene značajke | fleksibilni vrat tipka zaokretna |
| Način pričvršćivanja | vijčana montaža |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| Boja | crna |
| Temperatura boje maks. | 3500 K |
| Težina | 225 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Snaga | 2.4 W |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 149 lm |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 20 mm |
| Dužina | 577 mm |
Opis
Opis
Sygonix LED svjetiljka za čitanje nudi fleksibilno rješenje za osvjetljenje unutrašnjosti vozila. Zahvaljujući podržanom rasponu napona od 12 V/DC i 24 V/DC, rad je moguć i u automobilima i u kamionima. Svjetiljka je namijenjena za trajnu ugradnju pomoću vijaka i izravno se spaja na električni sustav vozila putem priključnog kabela s otvorenim krajevima.
Individualno podesivi gusji vrat
Lampa ima fleksibilan i rotirajući vrat, dug 450 mm. To omogućuje precizno pozicioniranje svjetlosnog konusa točno tamo gdje je potrebno, bez potrebe za promjenom montaže svjetiljke.
Prigušivanje svjetla putem dodirne funkcije
Upravljanje se vrši putem integriranog dodirnog prekidača. Kratki dodir pali ili gasi lampu, dok duži dodir kontinuirano podešava svjetlinu. Svjetlosni tok se može podesiti od 8 lm do 150 lm.
Ugodne svjetlosne karakteristike
S temperaturom boje od 3500 K, žarulja proizvodi toplo bijelo svjetlo. Prema podacima o proizvodu, dizajn je bez odsjaja i ima indeks uzvrata boja (CRI) ≥80. Ugrađene LED diode imaju propisani vijek trajanja od 50.000 sati.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Individualno podesivi gusji vrat
Lampa ima fleksibilan i rotirajući vrat, dug 450 mm. To omogućuje precizno pozicioniranje svjetlosnog konusa točno tamo gdje je potrebno, bez potrebe za promjenom montaže svjetiljke.
Prigušivanje svjetla putem dodirne funkcije
Upravljanje se vrši putem integriranog dodirnog prekidača. Kratki dodir pali ili gasi lampu, dok duži dodir kontinuirano podešava svjetlinu. Svjetlosni tok se može podesiti od 8 lm do 150 lm.
Ugodne svjetlosne karakteristike
S temperaturom boje od 3500 K, žarulja proizvodi toplo bijelo svjetlo. Prema podacima o proizvodu, dizajn je bez odsjaja i ima indeks uzvrata boja (CRI) ≥80. Ugrađene LED diode imaju propisani vijek trajanja od 50.000 sati.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Funkcije prebacivanja: Uključivanje/Isključivanje laganim dodirom, dulji dodir za zatamnjenje.
- CRI: ≥80
- Duljina gusjeg vrata: 450 mm
- Kabel: 2 m otvorenog kraja
- Vijek trajanja LED diode: 50.000 sati.
Opseg isporuke
- Lampa za čitanje x1
- Komplet za montažu x1
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)