Sygonix radijski pogonska jedinica s kuglastim ventilom 10 bar (max)
- Kataloški br:
- 3439968 - 62
- Oznaka:
- SY-6879936
- EAN:
- 4064161486376
- Kataloški br:
- 3439968 - 62
- Oznaka:
- SY-6879936
- EAN:
- 4064161486376
Sygonix radijski pogonska jedinica s kuglastim ventilom 10 bar (max)
190.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pogodno za vodovodne cijevi DN15
- Kuglasti ventil izrađen od nehrđajućeg čelika 304 prehrambene kvalitete
- Mobilna aplikacija za daljinsko otvaranje i zatvaranje ventila za vodu
- Pripremljeno za kombinaciju s pametnim senzorom curenja za zatvaranje ventila nakon detekcije curenja.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pogonska jedinica s kuglastim ventilom |
| Pogonska tempratura | 0 do 60 °C |
| Min. radna temperatura | 0 °C |
| Maks. radna temperatura | 60 °C |
| Proizvođač-br. dijela | SY-6879936 |
| Material (detalji) | Plemeniti čelik |
| dim. | (Š x V x D) 63 x 95 x 105 mm |
| Priključak | 1/2" |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Područje radnog tlaka | 10 bar (max) |
| Radni napon | 5 V/DC |
| Cloud povezivanja | Tuya Google Home Alexa |
| Prijenos podataka (Smart Home) | radijski |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Radijski standard | Wi-Fi |
| Boja | plava boja bijela |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 95 mm |
| Dubina | 105 mm |
| Ø cijevi | 15 DN |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Za uštedu potrošnje vode, moguće je programirati rasporede za otvaranje i zatvaranje ventila.
- Pogodno za razne namjene, uključujući opskrbu vodom u kućanstvu, navodnjavanje vrtova, navodnjavanje obradivog zemljišta, punjenje bazena itd.
- Ručno upravljanje za hitne slučajeve u slučaju nestanka struje
- IP65
- Podržava Google Home i Amazon Alexu
Opseg isporuke
- Pametni ventil za vodu
- USB kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)