Sygonix RS-101 SY-6805682 Wi-Fi utičnica vanjsko područje 2300 W
- Kataloški br:
- 3402841 - 62
- Oznaka:
- SY-6805682
- EAN:
- 4064161478357
- Kataloški br:
- 3402841 - 62
- Oznaka:
- SY-6805682
- EAN:
- 4064161478357
Sygonix RS-101 SY-6805682 Wi-Fi utičnica vanjsko područje 2300 W
44.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Praktično upravljanje vanjskim uređajima putem pametnog telefona putem Wi-Fi-ja ili mobilnih podataka
- Prekidač za uključivanje i isključivanje
- Funkcija rasporeda/brojanja nula
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utičnica |
| Vrsta montaže | međuutikač |
| Boja | crna standardno zelena |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| Maks. rasklopna snaga | 2300 W |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Cloud povezivanja | Alexa Google Home Tuya |
| Prijenos podataka (Smart Home) | radijski |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Radijski standard | Wi-Fi |
| Maks. domet | 30 m |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 53 mm |
| Dubina | 95 mm |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 53 x 95 mm |
| Bazna stanica | nije obavezno |
| Razred zaštite | IP44 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Praktično upravljanje vanjskim uređajima putem pametnog telefona koristeći Wi-Fi ili mobilne podatke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zaštita od pregrijavanja i preopterećenja
- Povećana zaštita od kontakta
- IP44
- Podržava Amazon Alexu i Google Home
Opseg isporuke
- Wi-Fi utičnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)