Sygonix ručni ventilator 4 W crna
- Kataloški br:
- 3452235 - 62
- Oznaka:
- SY-6904470
- EAN:
- 4064161489384
- Kataloški br:
- 3452235 - 62
- Oznaka:
- SY-6904470
- EAN:
- 4064161489384
Sygonix ručni ventilator 4 W crna
42.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4 podesive brzine
- Upravljanje s dva gumba (podešavanje brzine i uključivanje/isključivanje rada)
- Sklopivo i s vrpcom za vješanje
- Prikaz punjenja
- Ultra tanka i lagana
- Uzica za nošenje oko vrata
- Tihi rad
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručni ventilator |
| Radni napon | 5 V/DC |
| Stupnjevi uključivanja | 4 |
| Snaga | 4 W |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Težina | 144 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 5 |
| Boja | crna |
| Potrošena snaga | 1A |
| Materijal | ABS polipropolen (PP) |
| Visina | 200 mm |
| Dužina | 100 mm |
| Dubina | 29 mm |
| podesiva visina | ne |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Prijenosni uređaj s ručkom
- Materijal ABS i PP
- Punjiva baterija s USB Type-C® priključkom za punjenje
- Tanko kućište
- Maks. brzina: 4,5 m/s
Opseg isporuke
- ventilator
- USB Type-C® kabel
- Vrpca
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.