Sygonix stolni ventilator 40 W (Ø x V) 335 mm x 415 mm srebrna
- Kataloški br:
- 2974000 - 62
- Kataloški br:
- 2974000 - 62
Sygonix stolni ventilator 40 W (Ø x V) 335 mm x 415 mm srebrna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V/AC |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Snaga | 40 W |
| Protok zraka | 40.81 m³/h |
| Razvoj buke | 59.28 dBA |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | srebrna |
| Određene značajke ventilatora | oscilirajuća |
| dim. | (Ø x V) 335 mm x 415 mm |
| Težina | 2.8 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Promjer | 335 mm |
| Visina | 415 mm |
| Omjer usluga | 1.17 (m³/min)/W |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | stolni ventilator |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.