Sygonix SY-6249486 LED reflektor za dvorane Energetska učinkovitost 2021: A (A - G) LED LED 200 W crna
- Kataloški br:
- 3124743 - 62
- Oznaka:
- SY-6249486
- EAN:
- 4064161322162
- Kataloški br:
- 3124743 - 62
- Oznaka:
- SY-6249486
- EAN:
- 4064161322162
Sygonix SY-6249486 LED reflektor za dvorane Energetska učinkovitost 2021: A (A - G) LED LED 200 W crna
425.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- LED dioda za napajanje
- Profesionalni dizajn protiv odsjaja
- Kućište od lijevanog aluminija
- Funkcija zatamnjenja 0 - 10 V
- Driver sa 6 KV prenaponskom zaštitom
- 30 cm kabel za napajanje i prigušivač
- Mikrovalni senzor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor za dvorane |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 252 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 200 W |
| Potrošnja energije | 200 kWh/1000h |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 35800 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 35800 lm |
| Razred zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | lijevani aluminij |
| Težina | 2.2 kg |
| dim. | (Ø x V) 300 mm x 200 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 K (max) |
| Visina | 200 mm |
| Promjer | 300 mm |
Opis
Opis
Sygonix 200 W LED highbay reflektor za dvorane s profesionalnim dizajnom protiv odsjaja i kućištem od lijevanog aluminija. Idealno za tvornice, skladišta, natkrivena parkirališta, logističke centre itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mikrovalni senzor, vrijeme odgode senzora cca.
- Pametni senzor za uštedu energije
- IP65.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.