Sygonix SY-6249488 LED reflektor za dvorane Energetska učinkovitost 2021: B (A - G) LED LED 200 W crna
- Kataloški br:
- 3124744 - 62
- Oznaka:
- SY-6249488
- EAN:
- 4064161320144
- Kataloški br:
- 3124744 - 62
- Oznaka:
- SY-6249488
- EAN:
- 4064161320144
Sygonix SY-6249488 LED reflektor za dvorane Energetska učinkovitost 2021: B (A - G) LED LED 200 W crna
385.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mikrovalni senzor
- Profesionalna, snažna visokoučinkovita LED 5050
- Profesionalni dizajn protiv odsjaja
- Odabir razina snage: 200 W / 150 W / 100 W
- Podesiva temperatura boje (3000 K / 4000 K / 5000 K)
- Kućište od lijevanog aluminija
- Funkcija zatamnjenja 0 - 10 V
- Driver sa zaštitom od prenapona 6 kV
- 30 cm kabel za napajanje i kabel za prigušivanje
- Mikrovalni senzor, vrijeme odgode senzora cca. 1 min.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor za dvorane |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 189 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 200 W |
| Potrošnja energije | 200 kWh/1000h |
| Boja svjetla | toplo bijela do hladno bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 31900 lm |
| Određene značajke žarulje | podesive svjetleće boje |
| Razred zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | lijevani aluminij |
| Težina | 2.45 kg |
| dim. | (Ø x V) 300 mm x 203 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | B (A - G) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 5000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 5000 K |
| Visina | 203 mm |
| Promjer | 300 mm |
Opis
Opis
Sygonix LED reflektor za visoke stropove od 200 W s profesionalnim dizajnom protiv odsjaja i kućištem od lijevanog aluminija. Idealno za tvornice, skladišta, natkrivene parkirališta, logističke centre itd. I razine snage (200 W/150 W/100 W) i temperatura boje (3000 K/4000 K/5000 K) su podesive.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Pametni senzor za uštedu energije
- IP65
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.