Sygonix SY-6737558 LED stropna svjetiljka LED LED 22 W bijela
- Kataloški br:
- 3368779 - 62
- Oznaka:
- SY-6737558
- EAN:
- 4064161408538
- Kataloški br:
- 3368779 - 62
- Oznaka:
- SY-6737558
- EAN:
- 4064161408538
Sygonix SY-6737558 LED stropna svjetiljka LED LED 22 W bijela
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 22 W
- Ukupan svjetlosni tok= 2200 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 320 mm x 78 mm |
| Dizajn | okrugli |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Visina | 78 mm |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 22 W |
| Promjer | 320 mm |
| Vertikalni kut pokrivanja | 120 ° |
| Širina snimanja maks. | 10 m |
| Određene značajke žarulje | podesive svjetleće boje prilagodljiv svjetlosni tok s senzorom |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Težina | 720 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6400 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 6400 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 2200 lm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)