Sygonix SY-6771242 kabel za grijanje 230 V/AC 75 W 5 m sa zaštitom od smrzavanja
- Kataloški br:
- 3385621 - 62
- Oznaka:
- SY-6771242
- EAN:
- 4064161472638
- Kataloški br:
- 3385621 - 62
- Oznaka:
- SY-6771242
- EAN:
- 4064161472638
Sygonix SY-6771242 kabel za grijanje 230 V/AC 75 W 5 m sa zaštitom od smrzavanja
85.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
85.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Funkcija zaštite od smrzavanja: Štiti npr. vodovodne cijevi od smrzavanja zimi
- Snaga grijanja: 75 W (15 W/m²)
- Grijaći kabel s termostatom i utikačem
- IPx7
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za grijanje |
| Dužina | 6.5 m |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Duljina toplinskog vodiča | 5 m |
| W/m | 15 W |
| Snaga | 75 W |
| Određene značajke uređaja za grijanje | sa zaštitom od smrzavanja |
| Polaganje | vanjska upotreba unutarnji |
| Zaštita od mraza | da/da |
| Duljina dovoda | 1.5 m |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IPX7 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Za unutarnje i vanjske prostore
- Integrirani prekidač za grijanje s postavljenom temperaturom od 10 °C (uključuje funkciju grijanja čim temperatura padne ispod 5 - 10 °C). Isključuje se kada temperatura poraste iznad 10 - 15 °C)
- Jednostavna instalacija i korištenje
Opseg isporuke
- Uređaj
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.