Sygonix SY-6774220 podno grijanje (D x Š x V) 600 x 400 x 10 mm siva
- Kataloški br:
- 3387110 - 62
- Oznaka:
- SY-6774220
- EAN:
- 4064161472683
- Kataloški br:
- 3387110 - 62
- Oznaka:
- SY-6774220
- EAN:
- 4064161472683
Sygonix SY-6774220 podno grijanje (D x Š x V) 600 x 400 x 10 mm siva
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- s nožnim prekidačem
- protuklizna donja strana
- Ograničenje temperature
- brzo vrijeme zagrijavanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podno grijanje |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Snaga | 75 W95 W |
| Maks. temperatura | 50 °C |
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 600 x 400 x 10 mm |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred II |
| Dužina kabela | 2 m |
| Širina | 400 mm |
| Visina | 10 mm |
| Dužina | 600 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Recite zbogom hladnim podovima i uživajte u udobnosti – bilo u uredu, kod kuće ili u svom ugodnom domu. Sygonix grijaća prostirka idealno je rješenje za ugodno zagrijavanje stopala u hladnim danima i osiguravanje dobrog osjećaja.
Trenutačno i ravnomjerno zagrijavanje:
Nema više dugog čekanja! Snažan grijaći element osigurava brzu i ugodnu raspodjelu topline, nježno milujući vaša stopala.
Jednostavno korištenje
Zahvaljujući praktičnom nožnom prekidaču, grijaća prostirka se može lako uključiti i isključiti laganim udarcem. Saginjanje je stvar prošlosti!
Sigurnost na prvom mjestu:
Integrirano ograničenje temperature od cca. 50 °C i protuklizna baza osiguravaju siguran i bezbrižan rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Trenutačno i ravnomjerno zagrijavanje:
Nema više dugog čekanja! Snažan grijaći element osigurava brzu i ugodnu raspodjelu topline, nježno milujući vaša stopala.
Jednostavno korištenje
Zahvaljujući praktičnom nožnom prekidaču, grijaća prostirka se može lako uključiti i isključiti laganim udarcem. Saginjanje je stvar prošlosti!
Sigurnost na prvom mjestu:
Integrirano ograničenje temperature od cca. 50 °C i protuklizna baza osiguravaju siguran i bezbrižan rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Niska potrošnja energije
- Električna grijaća prostirka za unutarnju upotrebu
- Površina izrađena od PET-a, unutarnji grijaći element izrađen od Aludirome grijaće žice
Opseg isporuke
- Uređaj
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.