Sygonix SY-6774568 LED vanjsko zidno svjetlo LED 10.5 W LED crna
- Kataloški br:
- 3387284 - 62
- Oznaka:
- SY-6774568
- EAN:
- 4064161472690
- Kataloški br:
- 3387284 - 62
- Oznaka:
- SY-6774568
- EAN:
- 4064161472690
Sygonix SY-6774568 LED vanjsko zidno svjetlo LED 10.5 W LED crna
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Lijevani aluminij, opalni PC i željezni okvir
- Zamjenjivi željezni okvir
- Stvara toplu i ugodnu atmosferu za susrete i opuštanje
- LED rasvjeta osigurava minimalnu potrošnju energije uz pružanje jarkog osvjetljenja.
- IP54
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED vanjsko zidno svjetlo |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 0.2 W |
| Snaga | 10.5 W |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij željezna žica PC |
| Težina | 800 g |
| dim. | (D x Š x V) 272 x 230 x 320 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 550 lm |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 320 mm |
| Dužina | 272 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Atraktivan dizajn, idealan za vrt ili vanjski prostor
- Toplo bijela LED dioda
- Zidna montaža
Opseg isporuke
- Članak
- Pribor za montažu
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)