Sygonix SY-6774588 svjetlo za staze LED LED 11 W crna
- Kataloški br:
- 3387294 - 62
- Oznaka:
- SY-6774588
- EAN:
- 4064161472720
- Kataloški br:
- 3387294 - 62
- Oznaka:
- SY-6774588
- EAN:
- 4064161472720
Sygonix SY-6774588 svjetlo za staze LED LED 11 W crna
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Putna svjetiljka
- Lijevani aluminij, opalni PC i željezni okvir
- Zamjenjivi željezni okvir
- Stvara toplu i ugodnu atmosferu za susrete i opuštanje
- LED rasvjeta osigurava minimalnu potrošnju energije uz pružanje jarkog osvjetljenja.
- IP54
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetlo za staze |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 11 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 550 lm |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij željezna žica PC |
| Težina | 2 kg |
| dim. | (D x Š x V) 365 x 230 x 1100 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 1100 mm |
| Dužina | 365 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Atraktivan dizajn, idealan za vrt ili vanjski prostor
- Toplo bijela LED dioda
- Jednostavna montaža
Opseg isporuke
- Članak
- Pribor za montažu
- barovi
- Podnožje
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.